Kuchnia w domu na wsi, z reguły charakteryzują się dużą powierzchniąKuchnia w domu na wsi, z reguły charakteryzują się wysoką ploschadyuKuhnya w prywatnym domu ma swoje różnice w układzie. Najczęściej ma dużą powierzchnię i może być niestandardowa konfiguracja. Odnowiona kuchnia w prywatnym domu w sposób ogólny, nie różni się zbytnio od naprawy i standardu wykończenia mieszkań. Ale to ma swoje osobliwości.

rodzaje budynków

Domy wakacyjne może być kilka rodzajów:

 1. indywidualny kwatery prywatne nowoczesnego typu - wiejskiej chacie na dużym obszarze;
 2. Dom do zamieszkania sezonowych takich jak letniej rezydencji;
 3. dom wsi.

Jest rzeczą naturalną, że każdy typ domu, który ma swoje własne cechy w układzie. A to wpływa na wygląd i stylistyczną decyzji kuchnię w swoim domu.

Funkcje planowania i projektowania

Korzystanie z jasnego drewna prowadzi do absolutnie każdej kuchni i bardziej komfortoweKorzystanie z jasnego drewna prowadzi do absolutnie każdej kuchni i bardziej komfortowe "grzałka"Kuchnia w domu może być bardzo różny planu, ponieważ często same domy są budowane na indywidualne projektyKuchnia w domu może być bardzo różny planu, ponieważ często same domy są budowane na indywidualne projekty

W domku kuchnia ma zazwyczaj małe rozmiary. Ona zawsze oddzielone od innych pomieszczeń ściany i drzwi. Innym powikłaniem - okno. W domku kuchnia częściej z jednym oknem, ale planuje, gdy okna więcej - istnieją problemy, ponieważ odległość między nimi jest niewielka, przez co trudno jest naprawić i przeprojektowanie kuchnię z rękami.

W kuchni domek kraju, co do zasady, ma dużą powierzchnię. Często łączy się go z innymi pokojami. Z jednej strony, daje ogromne pole do wyobraźni, az drugiej - komplikuje projekt ze względu na fakt, że konieczne jest, aby wziąć pod uwagę problem przestrzeń zabudowy.

Plan jadalnia kuchnia w prywatnym domu

Bardzo często, kuchnia i jadalnia w domu połączone. Jest to jeden z najbardziej udanych rozwiązań. W tym przypadku, projekt kuchni w domku ma dużo więcej opcji.

ważny: Po wybraniu projektu, należy najpierw wziąć pod uwagę styl życia rodziny, liczba osób, które zostaną umieszczone w kuchni, ich wiek oraz obecność dzieci.

zestaw aplikacji, można korzystać z kuchni, w jadalni:

 • liniowy;
 • Kształcie litery L;
 • Kształcie litery U;
 • wyspa.

pokoju jadalnym kuchni jest wygodne, ponieważ każdy obszar działa dobrze określoną funkcjępokoju jadalnym kuchni jest wygodne, ponieważ każdy obszar działa dobrze określoną funkcję

W kuchni, jadalni jest dość istotne bar, który może być rozdzielacz pomiędzy pomieszczeniami. W tym przypadku najlepiej jest zwrócić uwagę na modelu wyspy.

Łącząc kuchnię i jadalnię pozwala, aby kuchnia bardziej funkcjonalne i eliminuje niepotrzebne ruchy. Taki projekt wymaga jedną wadę - wysoka wilgotność i obcych zapachów w pokoju jadalnym. Ale do tego jest wentylacja i wyczerpanie.

Praca kuchnię w swoim domu może mieć różne formyPraca kuchnię w swoim domu może mieć różne formy

konstrukcja kuchnia z jadalnią w dużym prywatnym domu wiąże przydział stref roboczych i gastronomicznych. Obszar roboczy jest często nazywany trójkątem pracy. Obejmuje on:

 • pulpit;
 • przestrzeń do przechowywania żywności;
 • miejsce gotowania.

Optymalną wielkość obszaru roboczego w dużych kuchniach w zakresie od 4 do 6,7 m. Duża powierzchnia powoduje niepotrzebnego ruchu i prowadzi do gospodyń zmęczeniowych. Jeśli okna nie są udane, miejsce pracy najlepiej umieszczone wzdłuż ścian i okien. W tym przypadku, obszar roboczy może być T- lub w kształcie litery U, gdzie przestrzeń pod oknem jest zaangażowany pod półki i szafki do przechowywania żywności.

Obszar roboczy wyspa jest dobre, jeśli projekt jest rozwijany studio kuchnia w małym prywatnym domu. Ale warto pamiętać, że kuchnia-studio jest dość skomplikowany w realizacji - należy starannie rozważyć lokalizację mebli i odebrać zestaw do kuchni, więc jest ona zgodna ze stylem mebli w ogóle.

Planując kuchnia jadalnia remontowych w domu, trzeba przyjść do doboru i rozmieszczenia mebli odpowiedzialnie, ponieważ będzie to zależeć od całych pomieszczeń projektu i jego użyteczność. Lodówka najlepiej jest przeprowadzić w jadalni, czy miejsce pracy jest niewielka. Mała kuchnia studio musi być wyposażony w meble transformatora - to jest możliwe, aby wykorzystać przestrzeń jak najpełniej. Duży stół kuchenny może być łatwo wyposażony w dużą jadalnią.

Łącząc kuchnię i pokój dzienny

W podmiejskich domów, gdzie mała kuchnia, idealna konstrukcja kuchnia, połączona z salonem, w prywatnym domu. Ta opcja jest dobra, w studiu, w chacie w domu dla sezonowego zamieszkania. To wnętrze domu prywatnym, stworzony przez ręce, aby stworzyć wrażenie większej przestrzeni i objętości.

Łącząc kuchnię i salon jest bardzo wygodne w codziennym życiu, ponieważ oprócz funkcjonalności, wnętrze staje się bardziej i uczucieŁącząc kuchnię i salon jest bardzo wygodne w codziennym życiu, ponieważ oprócz funkcjonalności, wnętrze staje się bardziej i uczucie "łatwość" i "przestrzeń"

Jeśli odnowiona kuchnia w prywatnym domu polega łączenie się z kuchnią i salonem, to jest możliwe, aby zmniejszyć powierzchnię salonie i wziąć tę część do sypialni. Pozwoli to nawet mały dom drewniany, aby stworzyć komfortowe miejsce do życia. Tak więc możliwe jest, aby dokonać zmian w wiejskim domu, gdzie kuchnia i pokój dzienny jest zazwyczaj małe, zbyt.

W prywatnym domu kraj projektu połączonego z kuchnią salonu jest prawie nie do pomyślenia bez użycia elementów zagospodarowania przestrzennego. Mogą one obejmować: specjalne oświetlenie, półki, szafki. Szczególnie wygrać korzystanie z wielopoziomowego wnętrza baru. Jednocześnie, optymalnie do baru całkowicie partycje przestrzeni, ale tylko podpowiedź utworzoną we wnętrzu pomieszczeń w podziale.

Kuchnia w stylu rustykalnym

Rustykalny i prosty drewniany dom wygląda idealnie w wiejskim stylu kuchni. projektowanie kuchni w drewnianym domu polega na tworzeniu imitacji tradycji różnych ludów. W stylu country i jest stylizacja.

ważnyStyle Kraj może mieć wiele odmian. Ale jeśli wybrać styl dla kuchnia, jadalnia i pokój dzienny, w tym samym stylu, aby być wykonane i te przesłanki. W przeciwnym razie, włącz dysonans.

Kraj stylu byłaby najkorzystniejsza jeśli drewnianym domuKraj stylu byłaby najkorzystniejsza jeśli drewnianym domu

projektowanie kuchni w stylu rustykalnym kraju można łatwo tworzyć własne ręce. English zmienność wiąże ogromne drewniane meble, wnętrze w ciemnych kolorach i kominkiem.

projektowanie kuchni w drewnianym domu w stylu amerykańskim kraju obejmuje:

 • zupełny brak ozdób;
 • obfitość naturalnego drewna;
 • teksturowane kamień;
 • belkami stropowymi;
 • Naturalny kolor ścian.

Provence wnętrze, przeciwnie, podnosi czułość i wdzięk. Ściany rozwiązany w jasnych kolorach - używany głównie lawenda, mięta, beżowy kolor. Szeroko stosowany meble z antycznym stylu jasnych kolorach i tekstyliów w oknie, paski, kwiatach.

projektowanie kuchni w prywatnym domu drewnianego z kilku okien mogą być rozliczane w stylu rosyjskim. Jest również szeroko stosowane drewno i tekstylia. Najczęstsze kolory - wesoły czerwone i białe plamy czerni. Wnętrze w stylu rustykalnym można uzupełnić o rzeczach wnętrz w stylu ludowym - Samowary tace, stare żelazka, garnki, słoje i ceramiki.

wniosek

projektowanie kuchni w wiejskim domu zależy od gustu właściciela pierwszy. Ważne jest, aby wybrać się do wnętrza, który będzie wygodny na co dzień dla wszystkich członków rodziny.

projekt kuchni w domu na wsi (wnętrze zdjęcia)