Przygotowanie dokumentów, należy rozważyć godzin pracy punktu dozowaniaPrzygotowanie dokumentów, należy rozważyć godzin pracy kapitału dozownika punktaZhiteli są informowani o zmianach w funkcjonowaniu kuchniach mlecznych. Ta informacja może być postrzegane w mediach, aby dowiedzieć się, w klinice w społeczności, etc .. Jednak, aby uzyskać bardziej dostępne kompletne informacje i dokładne, mama łatwiej szukać w Internecie. W obecnym stanie rzeczy w 2017 roku, i czy praca kuchnia zmieni się w 2017th, to co moms zainteresowany w pierwszej kolejności. I wielu z nich nie przeszkadza, aby spojrzeć na pracę w kuchni i dowiedzieć się, czy jest to konieczne, aby szukać danych zadania.

Nabiał żywności w regionie Moskwy i Moskwie

W lipcu 2014-ga były pewne zmiany w kuchniach mlecznych nie tylko w Moskwie i regionie, ale także w innych regionach Rosji. Mianowicie - zmienione zasady przyznawania produktów i samej serii produktów. Ale kategoria obywateli, którzy kwalifikują się do tej pomocy, możemy powiedzieć, pozostają takie same.

Dla wielu negatywnym czynnikiem, kiedy wydawało się, że ilość pieniędzy, które państwo przeznacza na „mleko” jest bardziej skromne. Ale jednak, zmiany w ostatnim roku nie można nazwać negatywny, ponieważ oprócz produktów mlecznych w dużych objętościach były owoce i sos mięsny, sok. Oznacza to, że lista staje się coraz bardziej zróżnicowane. Kto nie podoba? Tak, wielu ludzi, którzy są już przyzwyczajeni do pewnej listy produktów mleczarskich, które będą musiały kupić więcej.

Ale wszystko po kolei.

kuchnia godzin mleko w Moskwie

punkty danych harmonogram nie jest jednolita w stolicy i regionu.

Kuchnia lub dołączone do klinik dziecięcych, przychodnie lubKuchnia lub dołączone do klinik dziecięcych, przychodnie lub

Normalnie, średnia czasu dozowania centrum - rano:

 • Z do10.00 6.30;
 • Od 6.30 do południa (12.00).

Ale, na przykład, w kuchni na NSHK trwa od 11 rano do 8 wieczorem, a czasem kuchni Milk - od 9.00 do dziewiątej wieczorem.

Kuchnia z klinik dziecięcych w Moskwie i regionie w ogóle, zacznij połowie szóstej rano. W tych godzinach jest już możliwe, aby uzyskać produkty.

Co daje kuchni mlecznej w Moskwie

Lista produktów jest dość duży. Obejmuje ona produkty, które są zalecane przez pediatrów w danym roku życia. Oznacza to, że jest to minimum, które zapewnia pełny rozwój dziecka.

w kuchni mlecznej jest teraz biorąc pod uwagę:

 • Dostosowane suchej mieszaniny;
 • Ciekła mieszanina jest przystosowany;
 • mleko;
 • jogurt;
 • twaróg;
 • soki owocowe;
 • przecier owocowy;
 • Roślinny. puree z ziemniaków;
 • Mięso. puree z ziemniaków;
 • Mięso i podbicia. puree.

Produkty dla niemowląt powinien dać się zgodnie z zasadami, kategorie i zaleceńProdukty dla niemowląt powinien dać się zgodnie z zasadami, kategorie i zaleceń

mleczne normy żywnościowe: Moskwa

Zestawy produktów zależą od wieku dziecka. Oczywiste jest, że bardzo małe dzieci dać mniej, jeśli chodzi o różnorodność produktów niż starsze dzieci.

Kategoria dzieci

Co można dostać

Normy miesięczny wolumen

Ile gramów w opakowaniu

tryb wyświetlania

od 0 do 2 miesięcy

Ciekła mieszanina mlecznych (dostosowanie).

4800

200

1 tydzień

Sucha formuła mleka (dostosować).

700

500

1 miesiąc

3-4 miesięcy

Podobnie jak w poprzednim wykresie + i soki owocowe puree 1 l 1 miesiąc

 

5 miesięcy

Podobnie, w wieku 3-4 miesięcy. Suche płatki 400g + 1 miesiąc, przecier warzywny - 1920 1 miesiąc

6 miesięcy

Sucha mieszanka mleczna - 350 g cieczy mol. Mieszanina - 2400 g owoców. puree - 1000 g warzyw. tłuczone ziemniaki - 1920, sok owocowy - 1200 g, suchy owsiane - 400g

Wszystkie oprócz ciekłej mieszaniny - 1 miesiąc

7-8 miesięcy

Dodaje się do wszystkich dzieci tvorozhok- 600 g, mięso świadomości. Puree - 300 g sosu mięsnego - 560 g

Wszystkie, z wyjątkiem serów i ciekła mieszanina nabiał, 1 miesiąc

9-15 miesięcy

Jest dodawany do wszystkich jogurtów dla dzieci 2000

Jogurt, twaróg i ciekła mieszanina - 1 raz w tygodniu, a reszta - 1 miesiąc

1-2 lat

dzieci kefirchik

2000

200

1 tydzień

mleczko dla niemowląt

2400

200

1 miesiąc

dzieci twaróg

600

50

1 tydzień

sok owocowy

2000

200

1 miesiąc

sos

800

100

1 miesiąc

2-3 lat

Podobnie jak w poprzednim akapicie, 400 g zredukowanego normą mleko, sok, lecz zwiększone normy

Do 7 lat

mleko

1800

1000

1 miesiąc

Do 15 lat

Podobnie jak w powyższym punkcie

Dzieci niepełnosprawne

Podobnie jak w powyższym punkcie

macierzyństwo

mleko

6000

1000

1 miesiąc

Vitaminized sok.

2640

330

1 miesiąc

karmiące matki

mleko

8000

1000

1 miesiąc

Vitaminized sok.

3300

330

1 miesiąc

Można zauważyć, że wydawanie standardów w zakresie mniej więcej taki sam jak w stolicy i na przedmieściach. Mogą one się różnić, ale nie jest niezbędna.

Żywność dla niemowląt w Moskwie bez rejestracji

Dać mleka kuchnię w regionie Moskwy na fakt zarejestrowania. Oznacza to, że matka jego paszport, napisał list do właściwego organu (poradnia dla dzieci lub dział Social Security), przynosi listę innych dokumentów, które będą potrzebne.

Zasady pozostają takie same - udzielanie pomocy kobietom i dzieciom z ciągłego nagrywania stolicy i regionu.

sok owocowy dla dzieci położył do 4 miesiąca życiasok owocowy dla dzieci położył do 4 miesiąca życia

Nabiał żywności dla matek karmiących: Moskwa

karmiące matki może napisać oświadczenie szefa miejsca obserwacji dziecka. Mówiąc dokładniej - na czele organizacji, że wyeksponowany produktu. Powyżej tabeli widać, że matki karmiące powinien dostać mleko i sok.

Kobiety w ciąży - to kolejna kategoria, do których pomoc ta jest umieszczany. Dają się również soki i mleko, oraz oświadczenie, że napisał w klinice położniczej, gdzie jest ciąża.

Zarówno w Moskwie i regionie moskiewskim, a także w dziedzinie, wymogi te są takie same. Określ przedział czasu, w którym trzeba zastosować. Określ czas, przyjść ściśle w godzinach przyjęć, należy przestrzegać harmonogramu przygotowania produktów, poznać tempo, w którym udzielana jest pomoc.

Pracować w kuchni mlecznej: otwarte pozycje w Moskwie

Praca w kuchni mlecznej, rzeczywiście, są często otwarte. Zapewniają one możliwość uzyskania w punkt dystrybucji, jeśli są zadowoleni z godzin i harmonogramu jego pracy.

Obecnie najbardziej popularnych stanowisk dla takich kuchniach:

 • Pielęgniarka (w tym położeniu powoduje, że - razdatchitsa);
 • Pracownik utrzymania.

Oczywiście, te zadania nie są jednymi z najlepiej zarabiających, ale taka praca w naszych czasach jest cenne. Ale praca w najbliższej przyszłości nie mogą być istotne, a ta praca po prostu nie jest dostępny.

Pracować w kuchni mlecznej w Moskwie (wideo)

Nabiał kuchnia z dniem 1 stycznia 2017 Moskwa: anuluj Nie

Jeśli 2016 jest uważany za dość zamożnych w zakresie prac kuchennych mleko, w wigilię 2017 roku moja matka zaczęła się martwić - pomoże dzieci, nie zostaną zamknięte, jeśli w pewnym momencie karmienia stacje.

Różne źródła, odnosząc się do oficjalnych informacji z urzędu moskiewskiego burmistrza, dają następujące uwagi na ten temat.

W 2017 roku, żywność dla dzieci mleko, naprawdę, będzie ulegać zmianie. 01 stycznia 2017 wejdzie w życie ustawę w sprawie zamknięcia żywności mleczarskiej w stolicy i na polu, jak również. Wynika to z faktu, że emisja z elementów musi być w pełni przetestowane, inwentaryzacją oraz zamknięte.

Po tym organy kontrolne i inne podmioty powinny złożyć wniosek o tym, czy obsługiwać kuchnię w innej formie, co może go zastąpić, a kto w jakiś sposób pomóc dalej.

Żywność dla niemowląt nie są uznawane za racjonalne w zakresie przydzielania pomocy, więc ich zamknięcie jest nieuniknioneŻywność dla niemowląt nie są uznawane za racjonalne w zakresie przydzielania pomocy, więc ich zamknięcie jest nieuniknione

Dlatego łatwo stwierdzić: nabiał żywności w aktualnym zegarem jest uważana za nieefektywne drodze pomocy społecznej oraz konsumpcyjnego marnotrawienia środków publicznych. I czy powinno być sprawdzone i zamknięty w 2017th zobaczymy jaki rodzaj pracy odbędzie się urzędnicy, co to się skończy, a co będzie odwoływać się do tych, którzy w tym czasie potrzebuje pomocy.

Jak mogę dostać kuchnia mleko w Moskwie

Ale do stycznia jest jeszcze czas, zapewnić pomoc, kuchnia dla dzieci w 2017th, i jest otwarty w stolicy, jak iw terenie.

Pomoc ta zabaw dla wielu rodzin jest niezbędna, dlatego:

 • Sprawdzaj godzin organizacji pracy, które są odpowiedzialne za dystrybucję takiej pomocy (na przykład, klinika, gdzie w określonych godzinach pracy punktu dystrybucji);
 • Zbierz następujące dokumenty: sama aplikacja, świadectwo urodzenia swojego dziecka (kopia), polityka obowiązkowego ubezpieczenia (kopia), kopię dowodu rejestracyjnego oraz kopię paszportu jednego z rodziców;
 • Jeśli Taka pomoc dla dzieci opiera się na niektórych uprzywilejowanych kategorii, trzeba mieć dokument potwierdzający korzyści.

Przepis na darmowych posiłków przygotowanych przez pediatrę, tj Klinice Dziecięcej - oferują takie recepty miejscem. Produkty wystawione na te przepisy.

Co daje kuchni mlecznej w Moskwie (wideo)

Mleko dla niemowląt żywność - koncepcja, do której wszyscy są przyzwyczajeni w czasach sowieckich, może wkrótce zniknąć. Ale prawdopodobnie niektóre nowe kategorie pomocy potrzebującym mogą być oferowane w najbliższym czasie.