Przy wyborze drzwi i podłogi powinny być uważane za podstawowe zasady kombinacjach kolorystycznychPrzy wyborze drzwi i podłogi powinny być uważane za podstawowe zasady skojarzonej tsvetovPri naprawa jest ważne, aby wybrać właściwą kombinację kolorów we wnętrzu, tak że wyglądały harmonijnie, a nie nudne lub bez smaku. Niewłaściwe kolory wybrane wejście lub drzwi wewnętrzne, a także podłogi lub mebli, może zepsuć wszystko sprawia wrażenie ciężkiej pracy zawodowej lub projektant domu. Istnieją specjalne zasady, że musimy postępować, gdy chcemy wybrać kolor drzwi i podłogi we wnętrzu. Kiedy zgodne z nimi, ładnie przycięte lokali będzie nie tylko wygodne zakwaterowanie, ale zachwyci gości.

Jak wybrać drzwi wewnętrzne: Doradztwo w zakresie koloru i projektowania

Podstawowym prawem projektowania przestrzeni: nie mieszają się w tym samym pokoju na więcej niż trzech kolorów podstawowych. Jednak muszą być ciepłe lub zimne odcienie. Uniwersalny kolor jest uważany za biały. To właśnie on w połączeniu z innymi kolorami i odcieniami. Dlatego też, jeśli nie możesz się zdecydować, jaki kolor będzie się drzwi, to jest zawsze dopasować kolor biały.

Drzwi wewnętrzne mogą być tak proste, malowane, tak wykonana pod drewna.

Kolor drzwi podłogowych i wewnętrznych musi być wybrany mądrze, tak by uzupełnić stylowe wnętrza lokaluKolor drzwi podłogowych i wewnętrznych musi być wybrany mądrze, tak by uzupełnić stylowe wnętrza lokalu

Trzy podstawowe połączenie kolorów drzwi, cokoły i podłodze:

 1. Ciemne drzwi, ciemne podłogi, jasne podłogi. Ciemne kolory wyglądają bardzo stylowy i elegancki, ale należy rozcieńczać z jaśniejszych kolorów do pokoju nie wydaje się nudna. Teraz szczególnie popularny wenge. Nie ma kolor, lecz cała paleta nasyconych kolorach: ciemnej czekolady; bordowy, ciemny fiolet.
 2. Cokoły jasne światło drzwi, ciemny podłogowych. Jasne elementy będą wyglądać szczególnie uroczysta na ciemnym ramy. Pokój będzie wydawał się bardziej przestronne i jasne. Na przykład, olcha inny piękny kolor złoty-różowawy, z którego światło odbija się dobrze.
 3. Ciemne drzwi, cokół lekkie i jasne podłogi. Ciemne drzwi wygląda bardzo solidnie, więc przez cały czas były uważane za symbol bogactwa i luksusu. Reprezentowane przez połączenie będzie wyglądać świetnie w przestronnym korytarzu i salonie.

kolorowych drzwi (jasno zielony, różowy, niebieski) ozdobić wnętrze pokoju dziecięcym lub w stylu Hi-Tech.

Pomysły i Porady: Jak wybrać kolor drzwi wewnętrznych

Projektanci powinni zarejestrować drzwi do pokoju w tym samym stylu. Dlatego powinniśmy starać się wybrać uniwersalny kolor, który przyszedł do wystroju wszystkich pomieszczeń w domu lub mieszkaniu. Kolorystyka produktów oferowanych przez sklepy, pełne odmiany, wśród których bardzo trudno jest wybrać odpowiedni kolor.

Najpopularniejsze kolory drzwi wewnętrznych są beż i brązNajpopularniejsze kolory drzwi wewnętrznych są beż i brąz

Najbardziej popularny kolor drzwi:

 1. Biały. Białe drzwi idealnie czarny, brązowy, beżowy, białe podłogi. Zasadniczo, jak z żadnym innym. Jedyną rzeczą do rozważenia jest ciepły lub chłodny odcień bieli, że żebranie ze względu na podłogach kolorów lub mebli. Główną zaletą jest to, że białe drzwi mogą być malowane na dowolny kolor.
 2. Beżowy. Ten przyjemny neutralny kolor pasuje do niemal dowolnych odcieniach światła: miód, jasnobrązowy, złoty orzech i innych. Dla niego nie zrobi czerwonawy odcień.
 3. Szary. Istnieje wiele odcieni szarości: białawe, mleczne, dymny. Ale dobra szary połączony tylko z zimnych tonów. Idealnie, jeśli podłoga i drzwi będzie taki sam odcień szarości. będzie to również dobrze wyglądać z „dąb bielony” kolorowych mebli.
 4. Brązowy. Brown oferuje również szeroką gamę odcieni: ciemnobrązowy, jasnobrązowy, czekolada, tan, na złoty kolor. Dobór kolorów powinien być kolor mebli.

 Jeden z najbardziej stylowych, nowoczesnych kombinacjach kolorystycznych uznawanych meble wenge i off-białe podłogi i meble.

Idealne połączenie z laminatu i drzwi w pomieszczeniu

Podłogi laminowane - jeden z najbardziej popularnych pokryć podłogowych. Charakteryzuje się łatwością montażu, przyjemne w dotyku tekstury, odporność na ścieranie i wiele innych korzyści. Jej kolor może być bardzo różny, ponieważ na powierzchni laminatu może odtworzyć dowolny obraz.

Piękne wnętrza pomieszczenia będą wyglądały ciemne drewno laminat naśladującymPiękne wnętrza pomieszczenia będą wyglądały ciemne drewno laminat naśladującym

Istnieją dwa rodzaje laminatu:

 • Naśladowanie naturalnego drewna;
 • imitacja kamienia.

Jeśli laminat przez drewna, drzwi i pobrane z tego samego wzoru drewna. Ton nie musi dokładnie odpowiadać, możesz oderwać się nieco jaśniejszy lub ciemniejszy od podłogi. Zażycie drzwiom zbyt ciemny odcień, że nie będzie w zgodzie z ogólnym stylu, wyróżniając się zbytnio od reszty wnętrza.

Laminat z imitacji kamienia pójdzie dobrze z masywnymi drzwiami z odcieniem im. Na przykład, biały marmur w doskonałej harmonii z kolorem bielonego dębu.

Błyszczące wykończenie laminat daje pokój powagi i matowego - komfort.

Jak wybrać kolor planszy: pod podłogą lub pod drzwiami

Wybierając listwy mieszkania lub domu należy kierować się pewnymi zasadami.

Wiele projektanci powinni wybrać kolor listwy drzwioweWiele projektanci powinni wybrać kolor listwy drzwiowe

Cokół można dopasować kolor:

 • Z drzwiami;
 • Ze ścianami;
 • Z wykładziny podłogowej.

 Można wybrać cokół o tym samym kolorze podłogi lub ściany. Ale jeśli światło w drzwiach, a podłoga jest ciemna, wtedy cokół musi powtórzyć ton drzwi.

Najmodniejsze rozwiązanie projektowe jest uważany za połączenie listwy z koloru ram okiennych, ale tylko wtedy, gdy nie są one białe.

Biały cokół doskonale razgranichat przestrzeń w pokoju. Ponadto, idą doskonale zarówno z ciemności i światła od podłogi, jak również z białymi ramkami.

Dobór kolorów podłogowych i drzwi we wnętrzu (wideo)

Wybierając drzwi, kolor, wnętrze podłogi i listwy przypodłogowe powinny być traktowane nie mniej uważnie niż do wyboru wykończenia na ścianach. Nie zawsze w pogoni najnowsze rozwiązania projektowe. Czasami trzeba zatrzymać lub do klasycznej wersji, lub wybrać kolorystykę, co lubił najbardziej. W każdym razie trzeba spróbować wyobrazić sobie, jak dany kolor pojawi się bezpośrednio w pomieszczeniu, czy pasuje do niego tapety i meble. Jeśli większość nie potrafi obsłużyć, najlepiej jest skorzystać z pomocy profesjonalnego projektanta.

Projektowanie i kolor drzwi podłogowych (zdjęcie we wnętrzu)

2stat40291110-1024x646131214371113