• Ciasto ciasto - to zawsze smaczne, piękne i apetyczneCiasto ciasto - to zawsze smaczne, piękne i appetitnoVremya gotowanie. 10 min;
 • Służy: 10;
 • Kalorie: 300;
 • Białka / tłuszczów / Węglowodany: 5 g / 8 g / 45 g

Proste formy hamburgery: jak zrobić

Dla domu bułki o różnych kształtach, najlepsze ciasta drożdżowego, to jest dobre, utrzymuje swój kształt i świetnie smakuje, ale sprawia, że ​​smak ciasta francuskiego rolkach wyjątkowy.

Smaczne, miękkie, puszyste rolki dekoracji dowolną tabelę wolny, ciasto w postaci są bardzo dobry i skutecznySmaczne, miękkie, puszyste rolki dekoracji dowolną tabelę wolny, ciasto w postaci są bardzo dobry i skuteczny

Burger Sculpt jest dość proste, najważniejsze prawidłowo zagnieść ciasto.

składniki

ciasto:

 1. mąka pszenna -800 gr.;
 2. olej roślinny, 1 łyżka. L.;
 3. 300 g mleka.;
 4. Sahar- 120 gr.;
 5. Cukier waniliowy, 4 g;
 6. Drożdże 35 g lub 13 g suchego;
 7. Jaja 2 szt.;
 8. Butter-120 ° C.

Przepis na ciasta drożdżowego na bułki

należy najpierw przygotować napar, dopiero potem ugniatać do ciasta.

 1. Pie słodkich kroki. Najprostszą formą hamburgery, ciasto może być wykonana ze świeżymi owocami, serem, dżemem lub marmoladą. Placek ciasta można ciąć rolki szkło i szkło toczenia sworzeń 8 cm średnicy, wypełnienie połowy złoża, uszczelnienie krawędzi, pozostawiając niewielki otwór dla proszku lub syrop.
 2. Poniższa prosta forma do pieczenia burger, to kwiatach. Placek ciasta średnica rolki 5-7 cm cięto ostrza noża, w środku leżał napełnianie łyżeczka, produktów pieczonych w piecu w temperaturze 190 ° przez 50 minut.
 3. Sernik z twarogiem lub Konfitura z kawałka walcowanego ciasta na krzyż. Formowanie sernik pochodzi z kawałka ciasta postaci podłużnego, które muszą być wycięte z dwóch krawędzi w kierunku boiska. W środku obrabianego przedmiotu nakłada się nadzienie i brzegi ciasta są wkręcone w szczeliny.

Twisted postaci rolek: Jak zrobić własny

Do wytworzenia ciasta skręcone bułki, ciasta trzeba wstępnie przeznaczyć na uprzęży. Jest to bardzo prosty sposób gotowania babeczki.

Bułki w postaci placka można pokroić na plastry jak ciasto albo zerwania pojedynczych rozetyBułki w postaci placka można pokroić na plastry jak ciasto albo zerwania pojedynczych rozety

 1. Kok warkocz. dostatecznie szeroki kawałek ciasta rozprzestrzeniania 3 wiązki, pozostawiając 1 cm od góry. Dalsze uprzęże muszą skręcać między nimi jak warkocz. Tworzymy okablowanie tak, że splot był zrównoważony, a krawędzie, aby zabierać. Chleb po upieczeniu można pritrusit cukru.
 2. Warkocz. Tworząc oplot należy wyciąć z dwóch brzegów ciasta. Aby to zrobić, trzeba rozwałkować kawałek ciasta owalu, na wszystko jest długość obrabianego trzeba poszerzyć nadzienie, wyciąć krawędź noża i leżał w środku puste obejmujący napełnianie, jak na zdjęciach.
 3. Kok-ślimak. Paczki z ciasta, o długości 10 cm, skręt na krawędzi, powoli wiruje wewnątrz. Czy ślimak jest dość proste, to jest możliwe, aby piękny design, ozdobione rodzynek, suszonych moreli i sezam.

Interesujące postaci pasztecików

Aby ciasta są nie tylko smaczne, ale także piękne, istnieje kilka dostępnych metod formowania ciasta. Ciasta mogą mieć różne kształty.

 1. Zamknięty pie z fal. W konwencjonalnym puste ciasta zachodzi nadzienie, brzegi ciasta są połączone ze sobą. Około Patty jest konieczne, aby powstawanie fal nożyczek kuchennych lub szczypta ciasto ręcznie.
 2. Trójkątny pie. Tworząc trójkątne w kształcie pasztecików zbyt łatwe napełnianie jest stosowana w środku obrabianego, tylko utrzymywane razem ciasto trochę inaczej. Wizualnie krawędzi oddzielona półwyrobu do 3 części, a prisobirayutsya krawędź połączone między sobą.
 3. Patty ciasto francuskie można upiec niezwykłą postać, nawet w postaci zwierząt. Konieczne jest, aby pusty kwadratowy kształt, w środku umieścić nadzienie, złóż rogi. Ich ciasta zrobić opaski uciskowej, wykręcić i umieścić w środku. Po upieczeniu ciasto okaże się śmieszne w kształcie świnki.

Poza torty różnych pięknie ukształtowane, łuszcząca się lub ciasto drożdżowe można piec ciastka, bułki do hamburgerów, różne ciasta z nadzieniem i bez nakrętek ze śmietany lub mleka skondensowanego, rogaliki. 

Formularz rolkach kroki ze zdjęciami

Ugniatać ciasta drożdżowego, dzieląc się na kawałki i kulek tworzącychUgniatać ciasta drożdżowego, dzieląc się na kawałki i kulek tworzących

Rozwałkować kulki w ciasto i zrobić trzy nacięciaRozwałkować kulki w ciasto i zrobić trzy nacięcia

Każdy placek umieścić napełniania i owinąć płatków pojedynczoKażdy placek umieścić napełniania i owinąć płatków pojedynczo

Więc wykonać z każdego z walcowanego ciastaWięc wykonać z każdego z walcowanego ciasta

Po upieczeniu bułki piękne ozdobią każdą tabelęPo upieczeniu bułki piękne ozdobią każdą tabelę

Piękne wałki prasujące (wideo)