Nie włączaj telewizora - sytuacja, w której trzeba zrozumieć i znaleźć przyczynęNie włączaj telewizora - sytuacja, w której trzeba zrozumieć i znaleźć prichinuKak TV tylko silnie ugruntowaną w naszych domach i powszechne, że radykalnie zmienił życie człowieka, jego partner i perspektyw na życie. A teraz, jeśli telewizor jest coś dzieje się w wielu startów realne paniki. Co zrobić, gdy nagle wystąpi awaria, a telewizor nie włącza się, a dioda miga ani nie świeci?

Nowoczesny telewizor nie jest włączony, a wskaźnik jest: co zrobić

Jeśli telewizor nie włącza się, to najlepiej skontaktować się z centrum serwisowym. Ale jeśli dzisiaj jest dzień wolny, lub kłopoty się w godzinach wieczornych, można spróbować usunąć problem siebie. Przede wszystkim konieczne jest przeprowadzenie wstępnego kontroli sprzętu.

Instrukcjami dostarczonymi z urządzeniem zapewnia pełną wytyczne w tej kwestii i jak rozwiązać niektóre z głównych, i łatwo jest szczególnie częste awarie. Czasami problem nie jest w tym telewizor może być w złym instrumentem jest podłączony i że przypadkowo wciśnięty, a może uszkodzony przycisk off. Równie dobrze może spalić zasilacz.

Przed szukać rozwiązania, aby rozwiązać ten problem, należy dokładnie określić typ swojego urządzenia w istniejącej LCD jest telewizor plazmowy, lub CRT. Obecnie dostępne i LCD i CRT oraz urządzeń plazmowych. Jeśli jeden z nich zepsuł, nie ma różnic nie zostaną naprawione, ponieważ różnica jest tylko w „design” i wewnętrznej jednostki urządzenia jest taka sama.

Jeśli telewizor nie jest włączony, to najlepiej szukać pomocy z centrum serwisowymJeśli telewizor nie jest włączony, to najlepiej szukać pomocy z centrum serwisowym

TV prawie zawsze mają różne problemy, ale wszystkie one mają pozornie podobne cechy:

 • Wskaźnik miga na czerwono i zielono;
 • Kliknięcia urządzenia, szumy, pęknięcia i gwizdków;
 • Kontrolka nie działa;
 • Nie włączaj telewizora, ale wskaźnik świeci się na niebiesko.

Równie znamienny przerywaną urządzenia również, gdy brak reakcji przycisków pilota zdalnego sterowania, a także awarii zasilania w czasie, gdy zasilanie jest włączone. Jeśli osocze nie jest od razu rozpocząć, spróbuj ponownie.

TV „Samsung” nie obejmuje: czerwone błyski świetlne i sygnały dźwiękowe

Przed rozpoczęciem poszukiwania usterek, należy ponownie spróbować włączyć telewizor. Jest bardzo możliwe, że problem leży w przycisku zasilania, jeśli z jakichkolwiek powodów, nie działają stabilnie. Kontrolka może albo spalić, czy nie. W związku z tym konieczne jest, aby zwrócić szczególną uwagę na niego

Wielu z tych, którzy kupili telewizor Samsung modele le40r81b, le32r81b, le23r51b, le40s62b, le20s52bp zmierzyć się z problemem nie włączeniem telewizora. W tym przypadku lampa świeci i nie ma żadnych uszkodzeń. Nie panikuj. Ponadto, należy rozumieć, że wina nie leży w producentów sprzętu. Z dowolnym produktem marki mogą spotkać podobny problem.

Jednym z najbardziej banalnych problemów wystąpi awaria w gniazdka elektrycznego lub w ogóle, powodem światło wyłączone. Trzeba przeanalizować okablowanie usterek. Być może brak jest w panelu lub gniazda, które po prostu wyłączony lub przestały działać przed przepięciami zasilania. Zdarza się, że przyczyna leży w całkowitym braku energii elektrycznej. Sprawdź gniazdo może być na inne urządzenie lub przyrząd. Jeśli nie ma prądu w całym mieszkaniu, konieczne jest zbadanie maszyn. Jeśli sąsiedzi wszystkie prace, a mieszkanie znajduje się pod napięciem, a ty nie ujawnił powodów wizualnych, konieczne jest, aby zobaczyć się ze specjalistą. Załóżmy, że mamy obowiązek opanowania sam podjąć niezbędne środki.

Jeśli telewizor nie włącza się a dioda jest wyłączona, sprawdzić działanie gniazdkaJeśli telewizor nie włącza się a dioda jest wyłączona, sprawdzić działanie gniazdka

Jeśli telewizor nie włącza się a dioda jest wyłączona, konieczne jest:

 • Sprawdzić serwisowania gniazdka, w którym urządzenie jest aktywowany;
 • Do analizy integralności jednostki sieci kablowej;
 • Sprawdzić napięcie w sieci w całym mieszkaniu;
 • Zapytać, czy istnieje moc u sąsiadów.

Tylko wtedy, gdy wszystkie pytania będzie pozytywna odpowiedź, można założyć, że problem należy szukać w dokumencie.

Dlaczego nie włączyć telewizor Phillips: Na co zwrócić uwagę na problem

Jeśli światło jest włączone, a telewizor nie włącza się, można przyjąć, że konsument błędnie zastosował tryb aktywny. Wiele nowoczesnych urządzeń posiadają cechy, które pozwalają wprowadzić stan „uśpienia”. Z takiego obrotu sprawy, telewizor musi reagować na pilocie. W przeglądarce musi być tylko iść do menu i włączyć tryb „TV”.

Jeśli telewizor jest podłączony za pośrednictwem przedłużacza Philipstea1507p warto sprawdzić kiedy uszkodzone niektóre części, takie jak frytki lub skraplacza lub zasilania i przycisków. W tym przypadku, nie jest najlepiej, aby spróbować rozwiązać problem samodzielnie. Twój Niewłaściwa działanie może tylko zaszkodzić urządzenie jeszcze bardziej.

Jeśli idziesz, ale sam próbować naprawiać urządzenia, podręcznik do nauki uważnie i postępować tylko z jego instrukcjami. Zacznij od tego, że staram się wyłączyć i włączyć telewizor ponownie. Jeśli model TV jest stosunkowo nowy, a ostatnio nabytych, globalnych problemów nie powinno być. Najprostszym awaria może leżeć w uszkodzonym przycisku zasilania. Może to być po prostu wyłączony. Jeśli wskaźnik na telewizorze lampa jest włączona, ale urządzenie nie włączy się, oznacza to, że jedzenie jest w porządku, po prostu urządzenie nie włącza się za pierwszym razem. Nie szukać jeszcze innych powodów, po prostu spróbuj ponownie uruchomić urządzenie.

Philips TV nie może być uwzględniony z uwagi na fakt, że on ustawiony w tryb uśpieniaPhilips TV nie może być uwzględniony z uwagi na fakt, że on ustawiony w tryb uśpienia

Aby uruchomić system, spróbuj wykonać następujące czynności:

 • Jeśli światło jest włączane za pomocą pilota, a następnie spróbuj włączyć urządzenie bezpośrednio z panelu sterowania TV. Być może po prostu wadliwy konsoli, albo baterie zaniedbany.
 • Gdy odbiornik TV nie chce być dołączony do TV, to trzeba zwrócić uwagę na system podatku światła.
 • Ciemny ekran będzie również transmitować sygnały o słabym lub słabo jeśli zatrzymany anteny.
 • Czasami po włączeniu świateł telewizyjnych i gaśnie po kilku sekundach. Może to oznaczać, że jeden z rozbitych urządzeń chipowych i szybkiego wyłączania jest prostą funkcją ochronną. Jeśli urządzenie przechodzi do ochrony, należy wezwać technika telewizyjnego.

Jeśli telewizor jest włączony przez dłuższy czas, przyczyną może być awaria jednego urządzenia telewizyjnego. Różne modele uszkodzenia telewizora mogą być bardzo różne. Ujawniają poważne nieprawidłowości bez odpowiedniego doświadczenia jest dość trudne. Lepiej dać go do naprawy do profesjonalistów.

Nie włączaj telewizora LG: migające światło

Jak wszystkie urządzenia gospodarstwa domowego, telewizor osobliwego awarii. To może się zdarzyć niezależnie od okresu eksploatacji urządzenia i producenta.

Gdy wskaźnik miga przekaźnik LDZHI serial 42pa4510, ld33b, 42ld650, 42la621v sami dać sygnał, że istnieją problemy w jednostce. Zwykle, światło czerwone, pewna ilość czasu powinna migać. Po prostu trzeba otworzyć podręcznik użytkownika i znajdź sekcję, która nakreśla rodzaje awarii i ich wskazanie, że urządzenie reaguje na problem.

Innym rozwiązaniem, które może spowodować podobny objaw występuje wtedy, gdy komputer jest podłączony do telewizora jako monitora lub odtwarzacz. Jeśli ten ostatni poszedł w „tryb uśpienia” i może być całkowicie wyłączony, telewizor, kiedy pilot będzie kilka sekund na sygnał wskaźnika.

Migającego światła na LG TV informuje o awarii urządzeńMigającego światła na LG TV informuje o awarii urządzeń

Zgodnie z tą zasadą działa nowoczesne telewizory i następujące spółki:

 • Samsung le37c530f1w;
 • Philips;
 • Rawls;
 • Akira;
 • Toshiba (Toshiba);
 • Tajemnicy (tajemnicy);
 • Bbk (IHC LBC) led2452fdtg, lem2488fdt doprowadziły;
 • DNS (CSN) m24dm8;
 • Sony (Sony) Erickson Erisson Bravo;
 • Dexp;
 • Xunday (Hyundai Hyundai;)
 • Helix (spirala);
 • Powyżej (patrz wyżej) LED;
 • Sharpe;
 • rycerz;
 • Thomson;
 • prima;
 • Dzhivisi;
 • Novex.

Przegrzanie elementów wewnętrznych lub szafka TV - bardzo częstym problemem w nowoczesnych urządzeniach. W takim przypadku nie włączenie urządzenia, ciemny i wskaźnik kliknięć podawane sobie znać nawet w modelu roboczym. Odstawić urządzenie przez kilka godzin, a wszystko się ułoży. Tylko telewizory będą gwizdać i nie zawierają wskaźników, jeśli zasilacz jest zbyt duże obciążenie. Wymiana transformatora tranzystor lub mikroczip można rozwiązać ten problem. W przypadku wyłączenia lub uregulować stare telewizji, to nie ma powodu, aby szukać musi opanować.

sygnały telewizyjne i nie włącza się (wideo)

TV, dziś jest jednym z najbardziej popularnych sposobów rekreacji i wypoczynku. A jego serwisowanie problemem dla wszystkich mieszkańców domu. W celu uniknięcia poważnych problemów z tego typu sprzętu, urządzenie musi być obsługiwane wyłącznie zgodnie z instrukcją, a okresowo prewencyjnej sprawdzającą technika.